Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala",

w którym piszą, że "Na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Bierdzanami a Trzebiszynem samochĂłd osobowy zjechał z jezdni i wylądował w przydroĹźnym rowie. Na miejscu działało pięć zastępĂłw słuĹźb ratunkowych. 23 czerwca o godz. (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.